Суспільство

Екшен по-кропивницькому: як інспектували місто столичні журналісти (ВІДЕО)

. 7733

Вчора, 11 грудня, на телеканалі «1+1» вийшов новий новий випуск «Інспектор. Міста» з перевіркою Кропивницького.

 ae5834cf6341ffa7d746581573a27d68

На початку програми місто презентували, як таке, що за своєю архітектурою кінця XIX століття може зрівнятись із Парижем. Однак згодом порівняння з «Парижем» розвіялися, зокрема, враховуючи інспекцію гуртожитку №2 Центральноукраїнського національного технічного університету. Саме ця інспекція вразила ведучого Володимира Остапучка, який відзначив, що молоді байдуже, де і як вони живуть. Також, ведучий зізнався, що інспекція загалом  Кропивницького перетворилась для нього на справжній екшн. 

Зокрема, окрім вузу та його гуртожитку, команда програми побувала також в їдальні Інгульської шахти, у перинатальному відділенні обласної лікарні, на атраціонах в «Дендропарку», на Завадівці, а також ведучий перевіряв містян на чесність за допомогою «загубленого» гаманця та приміряв на себе роль мера, посидівши в кріслі Андрія Райковича.

- Шановна громадо, будемо дуть, як дадуть, - відзначив ведучий програми Володимир Остапчук частково цитуючи міського голову і резумуючи про принципи управління в будь-якій галузі міста. 

У загальному рейтингу за правилами програми місто отримало 7 балів: по балу – за освіту, харчування, медицину, по два бали – за безпеку та послуги і ще нуль балів – за еліту.

Як відбувалася інспекція, що, на думку ведучого, є найбільшою загрозою для містян, як харчуються шахтарі, живуть студенти в гуртожитку, що хвилює жителів мікрорайону Завадівки найбільше та чи насправді місто є радіаційно небезпечним, як про це люблять казати ЗМІ чи це міф – дивіться на відео:

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама