Суспільство

Новоукраїнська ОТГ стала кандидатом міжнародного статусу дружньої громади до дітей (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 3346

Новоукраїнська громада потрапила до переліку кандидатів, які першими від України претендують на міжнародний статус «Громади, дружньої для дітей та молоді» від ЮНІСЕФ.

 

2 copy

Про це повідомляє Новоукраїнська міська рада.

Вчора, 11 грудня,  в Києві в рамках Форуму «Громада, дружня до дітей та молоді: відзначення громад-кандидатів» оголосили 11 українських громад-кандидатів на отримання звання «Громада, дружня до дітей та молоді»: Одеса, Вінниця, Львів, Дружківка (Донецька область), Кременчук (Полтавська область), Умань (Черкаська область), а також Білозірська ОТГ (Черкаська область), Біляївська ОТГ (Одеська область), Новоборівська ОТГ (Житомирська область), Новознам’янська ОТГ (Полтавська область) та Новоукраїнська ОТГ (Кіровоградська область).

Для отримання звання кандидата в Новоукраїнській ОТГ зробили аналіз задоволення потреб дітей та молоді, розробили план дій, план моніторингу та оцінки й реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Як повідомляє Кіровоградська обласна рада з посиланням на заступника міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної, Мінсоцполітики наразі розробляє законодавчі акти, що передбачають додаткове фінансове стимулювання тих громад, які отримають відзнаку «Громада, дружня до дітей та молоді».

Довідково:

Ініціатива «Громада, дружня до дітей та молоді» передбачає захист п'яти базових прав дитини, включаючи право на освіту та охорону здоров’я. Громади, які вестимуть активну роботу в напрямку захисту прав дітей та молоді, отримуватимуть спеціальний статус, який дозволить громаді більш тісно працювати з іншими громадами, як всередині України, так і за її межами, залучати інвестиції, передусім, в соціальні проекти. Ініціатива працює з 1996 року і до неї залучені муніципалітети понад 30 країн світу на всіх континентах.

Поширюйте

Коментуйте