Суспільство

Готуйся до літа в грудні: у Кропивницькому розповіли про літні школи (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 3735

 Сьогодні, 12 грудня, у Кропивницькому керівникам загальносвітніх закладів презентували літні школи - 2018 року.

 

kost

«Літні школи – 2018 року дуже успішні, наші діти від першого до останнього дня з радістю відвідували ці табори»,- каже очільниця управління освіти міської ради Лариса Костенко

Також Лариса Костенко запропонувала відкрити зимові школи на базі позашкільних центрів.

Влітку у рамках школи правових лідерів школярі НВО №34 відвідали два засідання в обласному судді м. Кропивницького, апеляційний суд, обласну прокуратуру, приватний нотаріус, кінологічний центр та ознайомились з роботою фахівців установ.

«Ми максимально намагалися зацікавити дітей юридичною діяльністю. Діти ознайомилися з професією адвоката, нотаріуса, прокурора, судді»,- відзначає заступниця директора з виховної роботи Світлана Литвин.

В рамках школи бізнес-лідерства відбулись відео конференції з представниками малого бізнесу з Нью-Йорку та Польщі. Також школярі створювали власну рекламу.

«25 бізнес-тренерів проводили заняття з 140 учнями. Також діти створили і розвивали власну компанію, відвідували різні підприємства міста»,- каже вчитель історії, економіки та географії Валентина Кучеренко.

У фітнес школі діти займалися степ-айробікою, спортивною хореографією,лікувальною фізкультурою.

«Фітнес школа залучила понад 100 дітей, які мали можливість безкоштовно відвідувати сучасні тренажерні зали»- каже методист ЦДЮТ Кропивницької міської ради Людмила Коваленко.

У медійна школі, яка була на базі ЗОШ №22 куратором був журналіст Василь Левицький. Кожного дня діти зустрічалися з журналістами, відвідували радіо та телебачення.

«Діти почали краще розмовляти, не бояться висловлювати свою думку. Вони побачили, що їх ідеї когось цікавлять»,- відзначає вчитель української мови та літератури марина Лозова.

Крім того, учениці 5 класу зняли відео про свій клас і зайняли перше місце у конкурсі журналістики «Покажи свій клас».

У школі сучасних панянок, дівчата 5-8 класів відвідали майтер-класи в б`юті індустрії, провели англійську чайну церемонію та уроки етикету.

З благодійною допомогою учні школи волонтери відвідали організацію захисту тварин «БІМ». Крім того, готували штрудель разом з дітьми з інвалідністю. Також передали речі до товариства «Червоний хрест».

«Літня волонтерська школа працювала у нас вперше. Учні виготовляли сітку для наших воїнів. Завітали в гості до дитячого закладу «Наш дім», де прийняли участь у змаганнях»,-вчитель музичного мистецтва Марія Резанова .

 

Поширюйте

Коментуйте