Суспільство

Командир "Бердянська" вимагає звільнити його екіпаж (ФОТО)

. 1072

 

Командир малого броньованого артилерійського катера ВМС України "Бердянськ", уродженець Кіровоградщини, Роман Мокряк, який перебуває в полоні в Росії, не буде давати ніяких показань до звільнення його екіпажу.

 

8fdd31c 2f1383a 3

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив його адвокат Ілля Новіков, який став адвокатом моряка 10 грудня, пише "Українська правда".

"Командир катера "Бердянськ" Роман Мокряк сьогодні заявив слідству, що вимагає поводитися із собою і зі своїм екіпажем як з військовополоненими, і що він не буде давати російській владі жодних свідчень, поки його підлеглі не будуть звільнені", - написав він.

"Як командир він вважає, що він один відповідає за те, що відбувається на борту, його екіпаж виконував його накази і не може бути притягнутий до жодної відповідальності", - додав Новіков.

Роман Мокряк народився у 1986 році в Кіровоградській області. Починав службу у Севастополі на підводному човні "Запоріжжя". Після окупації Криму залишився вірним присязі та продовжив службу на ракетному катері "Прилуки".

У 2016 році прийняв під командування найновіший тоді броньований артилерійський катер з бортовим номером U175, який згодом отримав ім’я "Бердянськ".

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама