Суспільство

На Кіровоградщині заблокували роботу нафтопереробної компанії (ФОТО)

. 6440

Представники нафтопереробного підприємства з Кіровоградщини заявляють про перешкоджання діяльності та тиск з боку слідчих органів податкової міліції.

 

bg

Як розповіла "Гречці" Альона Боєва, юрист підприємства ТОВ "Кіровоградська нафтова компанія", вчора, 12 грудня, о 10:00 на територію підприємства заїхали 25 осіб на п'яти автомобілях. Вони представились слідчими та оперативниками податкової міліції.

Слідчі пред'явили постанову Чернігівського суду про обшук в рамках кримінального провадження за частиною 1 ст. 212 КК України. Підприємство звинувачують в ухиленні від сплати податків.

Обшук триває рівно добу, за словами юриста підприємства, відібрали з ємностей, що знаходяться в парку зберігання проби, документи. Пані Боєва стверджує, що жодного опору представники підприємства не чинили і надали доступ до всіх приміщень та документів підприємства.

Проте цим справа не обмежилась. Наразі слідчі намагаються вилучити 18 бочок з присадками, що використовуються для виробництва продукції, загальною вартістю понад півмільйона гривень. Як розповіли на підприємстві, з місця зберігання вибухонебезпечну хімічну речовину податківці разом чіпляли тросом кожну 200-літрову бочку та волоком вивозили за територію підприємства. На місце подій викликали правоохоронців, які склали протокол за заявою керівництва підприємства. Також викликали рятувальників.

bg2

Наразі співробітники ТОВ " Кіровоградська нафтова компанія", які о 8-й ранку приїхали на роботу, заблокували бочки з хімічною речовиною (для безпечної роботи підприємства, для виробництва продукції в зимовий період) та перешкоджають їх вивезенню.

bg3

Юрист підприємства припускає, що в такий спосіб слідство та податкова намагаються зупинити роботу підприємства, яке не має змоги нормально працювати. А вилучення коштовних хімічних речовин, на думку Альони Боєвої, нагадує звичайну крадіжку.

Кореспондент "Гречки" працює на місці подій, тому подробиці та позиції всіх сторін читайте на "Гречці" згодом.

bg1

bg5

bg4

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама