Суспільство

В Новоукраїнці заборонили продаж алкоголю в нічний час

. 1976

Від 12 грудня з 23.00 до 07.00 на території громади заборонено продавати алкогольні, слабоалкогольні напої, вина столові, пиво (крім безалкогольного).

alkogol

Як повідомляє Новоукраїнська міська рада,  заборона не поширюється на ресторани, кафе, бари, заклади громадського харчування, але під час продажу алкогольних напоїв на розлив для споживання на місці потрібно дотримуватися Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабміну від 30 липня 1996 року № 854. Забороняється торгівля алкогольними напоями на розлив у закладах ресторанного господарства за відсутності належних санітарно-гігієнічних умов та обладнання (забезпеченість проточною питною водою, посудом, мірними місткостями, одноразовим посудом тощо, наявність умов для миття посуду) та інших вимог, передбачених законодавством.

Кодексом України про адміністративні порушення передбачено відповідальність за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами (стаття 156, ч. 2), що передбачає накладення штрафу від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто від 510 грн до 1700 грн.

Нагадаємо, у Кропивницькому магазинам заборонили продаж алкоголю з 22:00 до 8:00.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама