Суспільство

Міська рада Кропивницького надала фінансову допомогу ліквідаторам аварії на ЧАЕС (ФОТО)

. 1128

 Сьогодні, 13 грудня, у переддень Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС міська рада Кропивницького надала матеріальну допомогу ліквідаторам наслідків аварії І категорії 2 та 3 груп інвалідності.

 

tab3

Про це повідомили на офіційному сайті міської ради.

- Сьогодні ми вшановуємо мужніх і хоробрих людей, які 32 роки тому захистили світ від Чорнобильської біди, зупинили розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Люди, які дали шанс на життя не тільки нашій країні, а й усьому людству, яке наразилось на небезпеку через трагедію, що сталася на Чорнобильській АЕС, - наголосив у своєму слові секретар міської ради Андрій Табалов.

Андрій Табалов також вручив відзнаки міської ради Кропивницького та її виконавчого комітету учасникам ліквідації наслідків аварії.

За особистий внесок у вирішення соціального захисту членів організації, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Подяка міської ради та виконавчого комітету міста Кропивницького оголошена членам Спілки Чорнобильських вдів громадської організації «Фортечна районна у м. Кропивницькому Організація інвалідів Чорнобиля «Ліквідатор» Карасевич Людмилі Григорівні, та Шамшурі Ніні Миколаївні.

tab1

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради Кропивницького матеріальну допомогу у розмірі 1000 гривень кожному отримали 355 ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС І категорії 2 та 3 груп інвалідності.

А музичні вітання для героїв – ліквідаторів цього дня подарували артисти міського професійного духового оркестру під дирегенством Богдана Максименка та солісти Анастасія і Олександр Безай.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама