Суспільство

У Благовіщенському районі планують залучити інвестицій на понад 100 мільйонів

. 1003

 

До 2021 року в районі заплановано реалізувати 18 інвестиційних проектів на загальну суму 145,3 мільйонів гривень.

hroshi

Як повідомляє Кіровоградська облдержадміністрація, інвестиції будуть реалізовані в галузі сільського господарства та промисловості.

Так, у галузі сільського господарства заплановано реалізувати 13 інвестиційних проектів на загальну суму 109,3 млн грн. Це будівництво комплексів з очистки та зберігання зерна, будівництво сіносховищ та споруд для зберігання силосу, капітальний ремонт тваринницьких комплексів та приміщень для зберігання зерна, реконструкція приміщення для вирощування риби тощо.

П’ять інвестиційних проектів на суму 36 млн грн заплановано реалізувати в галузі промисловості: реконструкція існуючого приміщення ТОВ «Молочна майстерня», будівництво трьох сонячних фітоелектричних та фотогальванічних станцій у Благовіщенському та с. Великі Трояни, проведення ремонтних робіт з встановлення ГЕС у с. Сабатинівка.

У наступні роки влада також планує добудувати багатоквартирний житловий будинок по вул. Гагаріна в м. Благовіщенське, капітально відремонтувати дитяче відділення центральної районної лікарні, провести реконструкцію мостового переходу через р. Синиця у районному центрі. 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама