Суспільство

На вулиці Тельнова дерева залишились без гілок (ФОТО)

. 1339

На вулиці Тельнова у Кропивницькому КП "Благоустрій" обрізало всі гілки у декількох дерев.

 

48396908 10210097913243364 8722431515583053824 nІнформацію про це оприлюднили у групі "Озеленння Кропивницького".

У соцмережах кропивничани обурюються, тому що замість прибирання міста від снігу, комунальники виконують не таку нагальну роботу, до того ж, на думку громадських активістів, пиляють здорові дерева.

"Які роботи першої необхідності проводять комунальники в час, коли місто засипає снігом, замітає всі дороги й доріжки, на вулицях пробки?
Правильно - вони ріжуть дерева! Бо це зараз вкрай важливо.
Навіть незважаючи на те, що законодавство забороняє проводити роботи з обрізки гілок і видалення дерев, якщо стовбури і гілки покриті снігом чи льодом. (Наказ №51 Комітету України з ЖКГ "Про затвердження Правил охорони праці під час проведення робіт з видалення дерев і пеньків у населених пунктах України").
А в снігопад такі роботи недопустимі в принципі, згідно з цим же наказом, оскільки становлять підвищену небезпеку для людей.
Але ніщо не стане на заваді хоробрим комунальникам, які, ризикуючи власним життям, спішать позбавити нас від найбільшої проблеми - від дерев", - пише керівник ГО "Озеленення Кропивницького" Надія Паливода.

У свою чергу комунальники кажуть, що обрізають лише поламані снігопадом гілки, а на вулиці Тельнова більш як половина гілок в дерев всохла.

"По вул.Тельнова працівниками підприємства були обрізані дерева скелетні гілки яких всохли більше 50 відсотків. Видалення дерева не проводилося", - прокоментували ситуацію в КП "Благоустрій".

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама