Суспільство

Апеляційний суд залишив за гратами дезертира з Кіровоградщини

. 1243

Кропивницький апеляційний суд залишив без змін вирок суду попередньої інстанції, яким колишнього солдата ЗСУ визнано винним у дезертирстві.

grat

Як повідомляє прес-служба військової прокуратури південного регіону, солдату інкриміновано злочин передбачений ч. 4 ст. 407 КК України, та засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки 1 місяць.

Під час судового розгляду доведено, що військовослужбовець С., проходячи військову службу за контрактом на посаді розвідника-кулеметника однієї з військових частин ЗСУ, у липні 2016 року без поважних причин не з’явився вчасно на службу до військової частини та незаконно перебував поза її межами до березня 2017 року.
При винесенні вироку суд урахував участь колишнього військовослужбовця в АТО, його непогашену судимість, і на підставі ст. 71 КК України до призначеного покарання частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком. Зокрема, за сукупністю вироків остаточно призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 1 місяць.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама