Суспільство

За навчання дітей в дитсадку і школі можна отримати податкову знижку

. 2637

 

Батьки дітей, які навчаються в школах, дитячих садочках можуть отримати 18% податкової знижки за оплату навчання.

 

Про це повідомили сьогодні під час заходу ГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення" спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Кіровоградській області.

За результатами звітного року, батьки можуть звернутися до податкової й отримати 18% знижки.

- Якщо ви заплатили 10 тисяч гривень, то держава має повернути вам 1800 гривень, - каже Олег Потьомкін, заступник директор з питань державної реєстрації Головного управління юстиції в Кіровоградській області.

На отримання податкової знижки мають право всі батьки незалежно від того, де навчається дитина: школі, дитячому садочку, гімназії.

- З липня 2018 року було розширено перелік навчальних закладів: дошкільна, позашкільна і загальна освіта, - каже головний спеціаліст управління юстиції області Віра Піскун.

Наразі ще є час до 31 грудня здати декларацію у фіскальну службу, щоб отримати кошти за 2017 рік.

Крім декларації, також потрібен договір з навчальним закладом, де навчається дитина.

До речі, відшкодування розповсюджуються лише на послуги вітчизняних вищих навчальних закладів та не враховує оплату додаткових курсів чи навчання на військовій кафедрі. Витрати на навчання за кордоном в розрахунок податкової знижки не включаються.

Скористатися податковою знижкою не зможуть приватні підприємці.

Для детальнішої інформації варто звертатися за телефонами: (0522) 35-66-50, 063-220-66-02, а також info@kr.minjust.gov.ua.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама