Суспільство

У Кропивницькому суд взяв до розгляду справу Мартиросяна

. 1631

Ленінський районний суд міста Кропивницького у складі колегії суддів: Світлани Льон, Андрія Загреби та Олексія Мягкого взяв до розгляду обвинувальний акт у справі відносно Арсена Мартиросяна, якого обвинувачують у навмисному вбивстві.

martt1Мартиросян обвинувачується за ч.1 ст.115, ч.1 ст. 15, п.1 ч.2 ст. 115 – умисне вбивство і замах на умисне вбивство двох осіб. Подія сталась 2 листопада 2016 року біля нічного клубу "Вельвет". Тоді двоє приятелів Денис Головань та Роман Копосов, які вийшли з нічного клубу, почули крик дівчини та поспішили на допомогу. Головань отримав два вогнепальні поранення черевної порожнини. Від отриманих поранень він помер у лікарні. Роман Копосов отримав кілька вогнепальних поранень, проте його життя врятували лікарі.

Нині Копосов є потерпілим у справі, як і батьки вбитого Дениса Голованя. Обвинуваченого Мартиросяна, який втік з місця злочину, затримали у Кропивницькому 9 червня 2018 року. До того понад півтора роки той переховувався.

Сьогодні суд продовжив запобіжний захід для Мартиросяна ще на 60 діб та заслухав клопотання сторони обвинувачення про розгляд справи присяжними.

Наступне судове засідання відбудеться 24 січня о 10.30. На ньому суд визначиться з обранням присяжних.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама