Суспільство

На Кіровоградщині заборонять встановлювати газові котли у нових квартирах

. 1832

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України розробило нові державно-будівельні норми, якими забороняється розміщувати індивідуальні газові котли з відкритими та закритими камерами згорання у нових квартирах.

kotel 696x445

Про це повідомляє прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко пояснив, що дозволяється розміщувати газові котли у будинках до трьох поверхів, теплогенераторів з потужністю до 30 кВт для забезпечення потреб опалення та гарячого водопостачання.

Обов’язкові умови для встановлення - приміщення кухні заввишки не менше ніж 2,2 м з наявністю природного освітлення (незалежно від наявності плити); внутрішній об’єм кухні при застосуванні теплогенераторів з відкритою камерою згорання повинен бути на 6 м³ більше, передбаченого пунктом 9.27 ДБН; площа припливного пристрою повинна складати не менше ніж 0,025 м²; в приміщеннях кухонь, інтегрованих в структуру житлової кімнати допускається встановлення тільки теплогенераторів з закритою камерою згоряння.

Теплова потужність конвекторів, що встановлюються у житлових приміщеннях не повинна перевищувати 7,5 кВт. При цьому вказані приміщення повинні обладнуватись контролем довибухових концентрацій газу на рівні 20% нижньої концентраційної межі поширення полум’я.

Нагадаємо, раніше розміщення газових котлів у квартирах та приміщеннях не регулювалось.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама