Суспільство

Кропивницький: ОСББ зможуть отримати земельні ділянки у постійне користування

. 1515

 

У Кропивницькому створили тимчасовий порядок надання ОСББ у постійне користування земельних ділянок, який мають розглянути під час найближчого сесійного засідання.

 

osbb

Як повідомляють на сторінці постійної комісії з архітектури, будівництва, реклами,земельних відносин МРК у Фейсбуці, остаточні зміни до проекту рішення погодили члени постійної депутатської комісії на засіданні 17 грудня.

Відтак Тимчасовий порядок регулюватиме надання земельних ділянок у постійне користування ОСББ. Оформити його зможуть ті об’єднання, які нададуть до ЦНАПу відповідне клопотання з пакетом документів. Потім виконавчі органи влади мають упродовж місяця проаналізувати подані документи та відповісти.

В разі відсутності зауважень, готується проект рішення міської ради про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою або технічної документації.

Щоб уникнути в подальшому конфліктів з мешканцями суміжних будинків під час розподілу меж земельної ділянки, члени комісії додали норму. Після отримання позитивного висновку від управління, документи подаються на розгляд профільної комісії для погодження меж земельної ділянки.

Якщо підстави для відмови будуть відсутні, міська рада передасть земельну ділянку у постійне користування ОСББ.Також ОСББ сплачуватиме земельний податок.

Земельні ділянки, на яких розміщені існуючі під час створення ОСББ дитячі, спортивні, контейнерні, автомобільні майданчики, зони відпочинку та зелені зони, які розраховані на групу будинків чи квартал, у постійне користування ОСББ не передаватимуться.

Така ділянка залишатиметься, як територія спільного користування. Існуватиме і ряд обмежень. Об’єднання не зможе розпоряджатися земельною ділянкою, в частині її передачі чи
використання не за цільовим призначенням. Також на земельній ділянці заборонятиметься будівництво будь-яких будівель та споруд.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама