Суспільство

На Кіровоградщині запрацював електронний кабінет водія

. 3287

 

21 грудня в Україні запрацював Електронний кабінет водія.

 

4

Як повідомляє прес-служба сервісного центру МВС ,відтепер кожен може дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія, перевірити й оплатити адміністративні правопорушення, переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом та записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС.

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Доступ до е-Кабінету здійснюватиметься за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID.

Проект реалізований у партнерстві Головного сервісного центру МВС і Державного агентства з питань електронного урядування та за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS і Фонду Східна Європа.

Раніше більшість адміністративних та сервісних послуг водіям надавали лише безпосередньо у СЦ МВС.

Відтепер водії можуть зайти у свій е-Кабінет, обравши зручний для себе порядок електронної ідентифікації, та з комфортом користуватися низкою послуг, переведених у зручний онлайн-формат. Приміром, громадянин може:

• переглянути інформацію про свої посвідчення водія (національне та міжнародне);

• дізнатися всю актуальну інформацію про свої транспортні засоби (технічні характеристики, право власності, історії авто);

• перевірити, чи накладені обтяження на ТЗ;

• оперативно одержати повну інформацію про адмінпорушення.

Щодо сплати штрафів: завдяки е-Кабінету відтепер більше немає потреби стояти в черзі в банках чи заповнювати «від руки» платіжки. Тут користувач зможе швидко як сформувати платіж, так провести його онлайн.

Для охочих замовити індивідуальні номерні знаки в Електронному кабінеті водія доступна можливість швидкої перевірки, чи обраний знак вільний у даному регіоні, та одразу замовити макет.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама