Суспільство

Своєчасно та за графіком – як працюватиме «АТБ» на свята

. 3088

 

Найвідоміша торговельна мережа країни активізує роботу своєї логістичної системи, аби мешканці Кіровоградщини були забезпечені повним асортиментом товарів перед Новим роком та Різдвом.

 

atb

Не секрет, що зимові свята стають справжнім випробуванням для підприємств торгівлі. Обсяги продажів зростають, кількість заклопотаних покупців збільшується, а от наявність товарів та їхній асортимент, навпаки, зменшуються. Далеко не всі магазини здатні справлятися з такими викликами. Особливо це стосується ритейлерів, що мають власні мережі, проблеми яких ще більші через широку географію діяльності. Отже, питання своєчасної доставки товарів стає як ніколи гострим.

Втім, деяким представникам галузі їхні масштаби тільки допомагають у складні передсвяткові дні. Чудовим прикладом є мережа «АТБ», представлена сьогодні в 251 населеному пункті країни.

Всього компанія має 979 магазинів, з яких два з половиною десятки працюють у Кіровоградській області. Керівництво корпорації впевнене в тому, що торгівля у святкові дні пройде так само спокійно, як і в попередні періоди. Адже в «АТБ» створена унікальна логістична система, завдяки якій товари до різдвяного та новорічного столу покупців будуть доставлені чітко за графіком.

«Логістика «АТБ» – це не тільки транспорт і склади магазинів. Це дуже потужна, збалансована система, яка передбачає взаємодію з регіональними виробниками, наявність власних розподільчих центрів, велику кількість автомобілів з необхідним обладнанням для дотримання температурного режиму, власні відділи якості тощо», – розповіла Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

За її словами, на даний момент компанія володіє однією з найбільших в Україні логістичних інфраструктур, в яку входять 8 мультитемпературних центрів класу А. Такою літерою позначають провідні комплекси, що відповідають найвищим вимогам сучасної торгівлі як в Україні, так і поза її межами. Складська інфраструктура обслуговує всі магазини торговельної мережі «АТБ», цілодобово здійснюючи планування, організацію та облік руху товарних потоків на території Центральної, Східної, Північної та Південної України. Загальний товарообіг розподільчих центрів «АТБ» становить 6 тисяч тонн на добу.

atb2

Щоб організувати доставку такого обсягу продукції, в структурі холдингу діє підприємство «Транс Логістик».

«Це п'ять повноцінних автоколон і автопарк з більш ніж 600 власних транспортних засобів (60% яких – автомобілі марки MAN). Згідно з нашими внутрішніми звітами щомісяця вантажівки компанії проходять понад 5,2 мільйона кілометрів», – зазначила Оксана Молодцевата, директор служби управління регіонами ТОВ «АТБ-маркет».

Робота всієї цієї системи була б неможливою без висококваліфікованого персоналу. В компанії впевнені, що водії, вантажники, керівники підрозділів, бухгалтери, контролери якості товарів, працівники розподільчих центрів і багато інших працівників – це ті, хто складає основу успішної роботи як окремого магазину, так і підприємства в цілому.

«У мережі «АТБ» сьогодні працює понад 50 тисяч осіб. Це величезний колектив, в якому кожен добре знає та виконує свої обов'язки. Від злагодженості цієї команди залежить не тільки якість обслуговування, але й своєчасність потрапляння товарів на полиці наших маркетів. Ми не маємо сумнівів, що і в ці святкові дні колектив чудово працюватиме», – підкреслила Наталія Шаповалова.

Певні у цьому й ті 3,5 мільйона українців, які за статистикою щодня купують продукти у мережі «АТБ». В ці свята долучитися до них можуть тисячі мешканців Кіровоградщини.

{g}

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама