Фермерам Кіровоградщини можуть відшкодувати гроші за будівництво тваринницьких ферм

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1211

Конкурсна комісія департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації з питань організації проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання, які претендують на отримання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб’єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
з визначення суб’єктів господарювання, які претендують на отримання коштів, передбачених у державному бюджеті для відшкодування до 50 відсотків фактично понесених витрат (без урахування податку на додану вартість), але не більш як 30 тис. грн. у розрахунку на одну голову для великої рогатої худоби та 25 тис. гривень у розрахунку на одну свиноматку завершених у поточному та двох попередніх роках етапів будівництва та реконструкції тваринницьких ферм та комплексів, у яких згідно з проектом повинно утримуватися не менш як 500 голів великої рогатої худоби, або не менш як 1200 свиноматок, або не менш як 1 млн. голів птиці, та до 30 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) завершених у поточному та двох попередніх роках етапів будівництва та реконструкції підприємств з виробництва комбікормів.

Перелік документів, критерії відбору претендентів визначені у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткового відшкодування суб’єктам господарювання вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів та підприємств з виробництва комбікормів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 2010 р. № 900 (із змінами).

Заявка і пакет документів приймаються конкурсною комісією з дати її затвердження та початку роботи щокварталу до 5 числа наступного місяця і до 5 грудня 2013 року (станом на 1 грудня).

Відшкодування не виплачується сільськогосподарським товаровиробникам, яких визнано банкрутами, проти яких порушено справу про банкрутство.

Засідання конкурсної комісії проводитиметься у міру надходження документів, але не рідше одного разу на квартал.
Необхідні документи подаються за адресою: м. Кіровоград, вул. Тімірязева 84, департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, каб. 202; телефон для довідок 24-77-88.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити