Суспільство

Кропивницький Святий Миколай даруватиме дітям солодощі та святкову атмосферу ще шість днів (ФОТО)

. 3119

З 19 до 30 грудня на вулиці Дворцовій з 12:00 до 17:00 працює резиденція Святого Миколая, де діти можуть отримати солодкий подарунок за віршик чи малюнок, а також зробити професійне фото на згадку.

 IMG 7460

Приміром, сьогодні, не зважаючи на хуртовину, охочих побачити Святого Миколая також чимало. Хоча дехто із дітей каже, що то Дід Мороз, а дехто із батьків, що Санта Клаус.

IMG 7411

Натомість Святий Миколай (роль якого виконує співак Олексій Козачинський) каже, що діти не лише розповідають вірші, співають пісень, а й приносять малюнки та інші подарунки.

IMG 7434

– Яблука приносять, печиво. Сьогодні одна дівчинка принесла цілу торбину печива і казала, що сама спекла, – каже Святий Миколай. -  Були вироби з глини, але здебільшого приносять малюнки, іноді навіть листи.

Наприклад, 5-річна Софія прочитала віршик про ялинку. Дівчинка, соромлячись, відповідає, що Святий Миколай її сподобався, як і подаруночок.

IMG 7436

– Гарний, – каже Софія з підказкою мами про подарунок від Святого Миколая.

Резиденція сподобалася і мамі Софії – Тоні, яка відзначає, що вперше в такій резиденції в місті.

– Нам дуже подобається, ми дуже задоволені – все гарно, – каже Тоня Пісарєва.

До речі, за словами координатора проектів Муніципального бюро Стрижакова Ігоря Саєнка, резиденція – цьогорічний експеримент, який має сподобатися містянам, а подарунки від дітей зберуть у колекцію й згодом презентують:

– Після свят, думаю, що ми зробимо показ цих малюнків, тому що їх чимало вже і серед них є доволі талановиті. Дуже багато дітей співають майже оперними голосами і ми їх записуємо й, можливо, так само показуватимемо містянам, що у нас є такі таланти.

IMG 7457

– Приблизно в день до нас приходить 500-700 дітей, в залежності від того чи це вихідний день чи робочий, яка погода, – каже Ігор Саєнко. – Для нас це був трохи позитивний шок, тому що очікували на менший наплив – 200-300 дітей на день. Тому, ми залучаємо волонтерів, які нам допомагають, щоб ми встигали в нашій майстерні ельфів підготувати необхідну кількість подаруночків і щоб взагалі наша резиденція працювала у нормальному форматі.

За словами Ігоря Саєнка, окрім солодких подарунків у брендованих пакунках, діти спілкуються зі Святим Миколаєм та отримують необхідну атмосферу свята.

IMG 7430

IMG 7424

До речі, фотографуватися можна не лише в середині резиденції, яку спеціально облаштували, а й ззовні, де розмістилася не менш цікава фотолокація з ельфами та янголами.

IMG 7473

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама