Суспільство

Кіровоградщина в заторах: на яких дорогах області ускладнений проїзд

. 14196

На Кіровоградщині утворилась низка заторів на дорогах області.

 

IMG 20181225 114322

Як інформують Гречку читачі, вже 3 години авто в заторі біля селище Мар'ївка, також з 12.00 затор біля Хмельового. Через перемети добратись до Кропивницького не вдається навіть з Компаніївки.

Люди нарікають на відсутність на дорогах снігоочисної техніки.

У свою чергу Служба автомобільних доріг переконує ситуація складна, але контрольована. Втім, значні перепони в роботі дорожників створює не тільки погода, а й водії, які знехтували рекомендаціями синоптиків і вирушили в дорогу, в результаті чого стали заручниками у полоні стихії.

На разі офіційно складним залишається проїзд на дорозі М-22 Полтава-Олександрія в районі села Павлиш; Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв у Мар’ївці, Степовому, біля Компаніївки та біля Полтавки. Також сильні перемети утворилися на дорогах М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине біля Пантаївки, М-13 Кропивницький-Платонове біля Захарівки (саме на цій дорозі чистить БАТ), М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка біля Шестаківки та поблизу Суботців, а також на дорозі Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя в районі сіл Гурівка та Братолюбівка.

На разі в роботі задіяні 164 одиниці техніки та 189 робітників. І люди і механізми працюють в цілодобовому посиленому режимі, буквально на межі можливостей, тож будьте лояльними і надавайте пріоритет проїду дорожньої техніки.

Нагадаємо, нараді в місті ускладнений проїзд до селища Нового. Загалом в області понад 100 населених пунктів залишились без електрики, на двох дорогах загального користування обмежений рух транспорту, а також орієнтовно до ранку 26 грудня обмежено проїзд для вантажівок.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама