Суспільство

У Малій Висці відкрили дитячий та молодіжний арт-простір (ФОТО)

. 2117

Днями у Малій Висці відкрили молодіжний та дитячий арт-простір.

 

pros3

Про це повідомляють на сайті міської ради.

Так, 22 грудня відбулося урочисте відкриття дитячого арт-простору "Будиночки на дереві", який споруджено у міському парку.

Арт-простір створили за проектом команди «Shake» (куратор Наталя Крячко), переможців всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну».

Для його встановлення були використані кошти як міського бюджету, так і спонсорські.

Крім того, 25 грудня в приміщенні Маловисківської гімназії відбулося відкриття Молодіжного простору.

pros2

Створення Молодіжного простору стало можливим завдяки проекту "Голос громади в місцевому самоврядуванні" програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE). 

На захід також завітали друзі і партнери Маловисківської ОТГ – представники Агенції сталого розвитку «Хмарочос» Сергій та Ірина Ткаченки, які провели майстерню по виготовленню новорічних флікерів, а Дмитро Шульга провів гру "Бобот та енергія Всесвіту" для дітей.

Відтак, тепер у молоді Маловисківської громади є місце – де можна культурно провести своє дозвілля, взяти участь у тренінгу чи в тематичному майстер-класі або ж подивитися цікавий фільм у веселій компанії однодумців. Для цього тут в рамках проекту за кошти міжнародної технічної допомоги було придбано технічне обладнання – ноутбук, екран, проектор, принтер.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама