Суспільство

Механізм надання фінансової допомоги комунальним підприємствам місцевою владою спрощено

. 1791

Уряд схвалив проект постанови Кабінету Міністрів «Про внесення зміни до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес», якою до переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес, включено комунальні послуги. – повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградського РВ АМУ, таким чином зі сфери дії Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» виключено комунальні підприємства, які забезпечують надання споживачам комунальних послуг.
Позицію Асоціації міст України на засіданні Уряду представляв Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, він зокрема, зазначив: «Асоціація міст України, захищаючи інтереси жителів громад та їх право на якісні послуги, неодноразово зверталася до органів центральної виконавчої влади з пропозиціями щодо шляхів подолання перешкод у фінансуванні сфери ЖКГ з місцевих бюджетів, які виникли з прийняттям закону про державну допомогу суб’єктам господарювання. Завдяки активним діям та постійному діалогу з Урядом ми змогли вирішити проблему, важливу як для органів місцевого самоврядування, так і для комунальних підприємств-надавачів послуг».

 

Прийнятою постановою до Переліку послуг, що становлять загальний економічний інтерес, віднесено такі комунальні послуги:
• послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії;
• послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води;
• послуги з централізованого постачання холодної води, послуги з централізованого водопостачання;
• послуги з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), послуги з централізованого водовідведення;
• послуги з вивезення побутових відходів, послуги з поводження з побутовими відходами.
Таким чином зі сфери дії Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» виключено комунальні підприємства, які забезпечують надання споживачам комунальних послуг.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама