Суспільство

Громади Кіровоградщини можуть подати заявки на створення сучасних ЦНАПів

. 960

До 31 січня триває прийом заявок на участь у третьому раунді в конкурсі на отримання техдопомоги для створення центрів надання адмінпослуг за Програмою “ULEAD з Європою”.

 

Як повідомив на своїй Фейсбук-сторінці заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, у рамках конкурсу буде відібрано до 150 учасників.

“Допомога буде фахова та матеріальна. Для цього вам необхідно надати придатне приміщення для розміщення ЦНАП. Якщо ви виграєте в цьому конкурсі, то вам допоможуть з: налаштуванням ефективної роботи центру; дизайном приміщення; закупівлею меблів, необхідного обладнання та офісної техніки; програмним забезпеченням; навчанням персоналу; мобільним ЦНАП”, - написано в пості.

Відзначимо, що в рамках програми в Україні вже створено 26 ЦНАП та протестовано різні моделі надання адмінпослуг. Загалом має бути створено та модернізації 600 ЦНАП до 2020 року.

Нагадаємо, у першому раунді до Програми модернізації та створення ЦНАПів «U-LEAD з Європою» відібрано також 150 учасників, серед яких троє з Кіровоградської області: Приютівська, Соколівська ОТГ та м. Світловодськ. У другому раунді було відібрано ще три громади з області: Бобринецька, Помічнянська, Тишківська.

Деталі участі в програмі ТУТ.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама