Суспільство

На Кіровоградщині можуть засаджувати лісосмуги деревами-медоносами

. 1569

 

Міністерство екології та природних ресурсів розробило концепцію відновлення полезахисних смуг  та підтримує законопроект, який передбачає кримінальну відповідальність за вирубку дерев-медоносів.

Про це повідомляє Аgroportal з посиланням на заступника міністра екології та природних ресурсів України Василя Полуйко.

«Також в Мінприроди розроблено концепцію відновлення полезахисних смуг. Ідея полягає в тому, щоб полезахисна смуга, окрім захисту поля, виконувала ще й додаткові функції, наприклад - була засаджена деревами-медоносами. Мені доводилося бачити на Херсонщині приклад, коли полезахисна смуга складалася з акації, а фермери ще там підсіяли ожину», - розповідає Василь Полуйко.

Крім того, Міністерство екології та природних ресурсів доопрацьовує проект постанови Кабміну «Про затвердження Порядку і правил проведення обов'язкового страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно довкіллю або здоров’ю людей під час зберігання та застосування пестицидів і агрохімікатів», тобто кримінальну відповідальність за протраву бджіл, використання конфіскатних агрохімікатів.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама