Суспільство

П'ять тролейбусів з автономним ходом курсуватимуть у Кропивницькому через місяць (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 5518

 П’ять тролейбусів з автономним ходом розпочнуть курсувати Кропивницьким через місяць.

 

tr5

-Ми проведемо тестові випробування протягом місяця і в гарних погодних умовах розпочнемо відпрацьовувати і експлуатувати транспорт,- відзначає пан Райкович.

Сьогодні, 14 січня, міському голові Кропивницького Андрію Райковичу, голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку та журналістам презентували нові тролейбуси.

tr2 copy

Нові тpолейбуси мають запас автономного ходу до 20 кілометрів і це дозволить розв’язати проблеми зі сполученням кількох мікрорайонів обласного центру, які були виявлені під час аналізу звернень кропивничан щодо поліпшення якості пасажирських перевезень у місті.

tr7

-Тролейбуси мають автономне живлення. Машина знімається з рейок і може їхати 20 кілометрів. Тролейбуси мають 24 сидячих місць та 106 стоячих,- каже директор КП «Електротранс» Олександр Луценко.

tr3 copy

Закуплені тролейбуси виробництва дніпровського заводу «Південмаш». Це державне підприємство «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова», що спеціалізується на виробництві зразків сучасної ракетно-космічної техніки.

Відзначимо, що тролейбусами «Дніпро-Т203» з автономним ходом виробництва «Південмаш» вже користуються в інших українських містах.

Крім того, тролейбуси обладнали системами відеоспостереження та кнопками виклику поліції та швидкої медичної допомоги.

- Тролейбус укомплектований системою відеоконтролю, яка впроваджується в підприємстві «Електротранс» і працює в єдиній системі «Безпечне місто». Вразі нещасного випадку, чи погіршення стану пасажира, водій може викликати ту чи іншу допомогу. Крім того, тролейбуси можуть перевозити людей з інвалідністю, мають спеціальні площадки, щоб людина на візку заїхала в тролейбус, - каже Андрій Райкович.

Попередньо новий тpанспоpт курсуватиме від вулиці Муpманської до Лісопаркової через 101-мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Верхню Пермську, проспект В.Винниченка, Велику Пеpспективну, з виїздом до аеpопоpту та по вулиці Короленка до провулку Лісового. І в звоpотньому напpямку за тим же маршрутом. Якщо технічні характеристики дозволять, маршрут може бути продовжений до Лелеківки.

tr4

Як повідомляв «Гречці» Олександр Вергун раніше, 24 жовтня минулого року відбулося засідання кредитного комітету «Приватбанку», на якому було погоджено надання коштів на придбання п’яти тролейбусів з автономним ходом у лізингу в машинобудівного заводу «Південмаш» (м. Дніпро).

-Я дякую міській владі за довіру та за те, що дозволили долучитися до участі у тендері, - розповідає Ростислав Масло, директор Кіровоградської філії ПриватБанку. - Ми - соціально-відповідальний банк, живемо і працюємо у цьому місті і не можемо залишатися осторонь проектів, які впроваджуються у Кропивницькому. Ми й надалі готові до співпраці, і звертаємося до бізнесу, влади - залучайте нас до своїх проектів. Ми з задоволенням надамо будь-яку  допомогу: від фінансових консультацій до підтримки інвестиціями.

Попередньо планувалося придбати 10 тролейбусів. За умовами лізингу, при купівлі 5 «гібридів» місто переплатить майже 10 мільйонів гривень відсотків, а попередня вартість усього проекту разом з відсотками складе близько 36 млн грн. Вартість п’яти тролейбусів без відсотків – близько 27 млн.

 

Поширюйте

Коментуйте