Суспільство

Школи Кропивницького отримали останню партію одномісних парт (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 4929

 

Одномісні парти для перших класів надійшли минулого тижня в рамках реалізації освітньої реформи “Нова українська школа”.

17246 1200x800 2

Про це повідомляє міська рада Кропивницького з посиланням на начальника управління освіти Ларису Костенко.

За її словами, нові парти постачали до шкіл в три етапи: на початку вересня, на кінці листопада - на початку грудня, а решта - в січні. Загальна кількість замовлених парт складає 3050 одиниць. Для кожного навчального закладу меблі виготовлялись певного кольору на замовлення керівництва школи.

- Парти мобільні, їх можна виставляти у різних конфігураціях, в залежності від виду діяльності, яким діти займаються на уроці, - каже Лариса Костенко. - І столи, і стільці регулюються відповідно до зросту учня. Закупівля шкільних меблів здійснювалася частково за рахунок державного фінансування - освітньої субвенції, частково коштом міського бюджету. Оскільки державних коштів не вистачило, майже мільйон гривень було виділено з міського бюджету на придбання останньої партії столів та стільців.

Нагадаємо, в Кіровоградській області були затримки із закупівлею одномісних парт для перших класів в рамках проекту «Нова українська школа».

 

Поширюйте

Коментуйте