Суспільство

Селера та сирий гарбуз: в Україні затвердили збірник рецептів для шкільних їдалень

. 3670

Український шеф-кухар Євген Клопотенко затвердив збірник рецептів для шкільних їдалень. Тепер за ними можуть готувати у будь-якій школі України.

re

Про це шеф-кухар повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

-Нам вдалося затвердити рецептурний збірник для шкільних їдалень. Це означає, що всі 110 рецептів - перевірені, ухвалені та офіційні,- відзначає Євген.

re2

За словами Євгена нове шкільне харчування – це не просто інші страви. Це спосіб навчити людину харчуватися по-іншому. 

-Показати, що м‘ята у салатах крута. Що селера та сирий гарбуз - то нормально і дуже смачно. Що ягідні соуси - вони неймовірні разом з м‘ясом. Нове шкільне харчування - це спосіб навчити людину мислити по-іншому. Ширше та без обмежень. Адже їжа повинна виховувати та приносити задоволення,- відзначає шеф-кухар.

У кінці місяця у групі Нове шкільне харчування I Cult Food з‘явиться інструкція щодо того, як перейти на нову систему харчування. А вже у лютому опублікують новий рецептурний збірник, доступ до якого зможе отримати кожен. 

Також для кухарів розроблять гіди, щоб їм було легше змінити підхід до приготування - це будуть текстові та відеоінструкції.

-Так почнеться етап активного впровадження рецептурного збірника у школи.

Нагадаємо, у січні 2018 року у шкільних їдальнях Кропивницького оновили меню, проте батьки мали до нього зауваження, адже у результаті наполовину менше стало днів, в які подають на сніданок гарніри. Замість гарнірів булочки, котлети, сосиски. 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама