Суспільство

Соціальна реклама: у Кропивницькому з'являться білборди з труною (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4770


На початку року у Кропивницькому і низці областей стартувала кампанія із соціальної реклами, спрямованої на підвищення рівня користування ременями безпеки.

bigb

Рекламу ініціював Центр демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги”, повідомила прес-служба центру.

Так з’явились білборди із зображенням людини у труні, яка там опинилася, бо не скористалася ременем безпеки. Креативне рішення соціальної реклами розробило агентство Provid / DDB.

Основний меседж, який несуть білборди до водіїв та пасажирів, простий: “Пристебнись, інакше буде пізно!”. Автори ідеї наголошують, що пристібання ременя займає всього декілька секунд і може бути різницею між життям і смертю.

Щодня на дорогах України гине не менше 10 осіб, а за рік кількість жертв перевищує 3,5 тисяч. Пристебнуті ремені безпеки знижують ризик загибелі в аварії на 50%. За дослідженням, проведеним у восени 2018 року ГО “Vision Zero” та Центром демократії та верховенства права в рамках Кампанії “За безпечні дороги” лише 23% водіїв у містах України користуються ременями безпеки.


Білборди із закликом пристібатись в авто, окрім Кропивницького будуть розміщені в Києві, Львові, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Сумах будуть розміщені протягом місяця.

Поширюйте

Коментуйте