Суспільство

“Дніпро-Кіровоград” закупить електроенергії в нового постачальника на 99 мільйонів

. 1191

 

Обласне комунальне виробниче підприємство “Дніпро-Кіровоград” закуповуватиме електроенергію на 2019-й рік в нового постачальника - ТОВ “Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія” за переговорною процедурою.

 

hroshi

Закупівля відбулася за переговорною процедурою, у зв’язку з тим, що замовником було двічі відмінено тендер (у листопаді 2018-го, січні 2019-го) через відсутність достатньої кількості учасників, тобто подання менше двох тендерних пропозицій.

Як повідомляв раніше директор ТОВ «Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія» Олег Валентий, тендерні процедури на Рrozorro не відбувалися, бо НКРЕКП не затвердило тарифи, тому більшість постачальників не приймали участь у торгах.

- Якщо два рази не відбудуться відкриті торги, то комунальні підприємства можуть звернутися до нас за переговорною процедурою, що передбачено законом про державні закупівлі, - розповів Олег Валентий.

Відзначимо, що на 2019-й рік ОВКП “Дніпро-Кіровоград” закупить 46811000 кВт*год ціною за одиницю 2,12 грн з ПДВ. Загальна вартість закупівлі 99 337 810,34 грн.

Місце поставки товарів - Кропивницький, Знам’янка, Олександрія, Світловодськ та Смоліне Маловисківського району.

Нагадаємо, з 1 січня 2019-го електроенергію в області постачає ТОВ “Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія”.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама