Суспільство

Чиновників Кропивницького навчали працювати з відкритим бюджетом

. 1108

 

Для чиновників міськради організували навчання по роботі з платформою "Відкритий бюджет".

50669956 10213689312242737 3316692879774056448 n

Навчання відбулося вчора, 16 січня. Слухачами стали – співробітники фінансового управління та комунальних підприємств міста. Тренер – Володимир Тарнай – експерт з бюджетної політики та місцевих фінансів коаліції "Реанімаційний Пакет Реформ" та Центру "Ейдос". Організаторами заходу були співголова коаліції "Рада Експертів", голова ГО «Асоціація Політичних Наук» Дмитро Сінченко та начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Оксана Бабаєва.

Рішення про підключення до електронних сервісів громадського контролю виконком міської ради м. Кропивницького ухвалив торік у грудні. А саме, до порталів: “DoZorro”, “ProZorro.Продажі”, “Відкритий бюджет” та “iGov”. Зареєструватись на порталі “Відкритий бюджет” мають виконавчі органи міської ради, підприємства, установи, заклади комунальної власності територіальної громади міста.

Довідково: Cистема "Відкритий бюджет" - це спеціальний портал, який розробили фахівці Центру політичних студій та аналітики (Центр Ейдос), завдяки механізму якого будь-яка державна установа має можливість зробити зручну й зрозумілу візуалізацію своєї бюджетної інформації. Інфографіки можна скачувати і використовувати при написанні звітів та релізів на офіційних сайтах. А найважливіше, що тепер кожен громадянин може через зрозумілу схему ознайомитися з основними бюджетними показниками свого міста чи області. 

Відкритий бюджет – це простий та зручний формат представлення бюджетної інформації. Він перетворює бюджетні таблиці та бази даних у інтерактивну інфографіку, зрозумілу пересічному громадянину.

За матеріалами прес-служби коаліції «Рада Експертів»

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама