Суспільство

На Кіровоградщині зафіксували п’ять порушень правил рибальства

. 767

Протягом тижня з 9 по 15 січня під час проведення рибоохоронних заходів держінспекторами Кіровоградрибоохорони спільно з громадськими інспекторами виявлено п’ять порушень природоохоронного законодавства.

Як повідомляє прес-служба Держрибагентства, зокрема, зафіксовано чотири правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП та одне - за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Факти незаконного вилову біоресурсів вдалось зафіксувати у Гайворонському, Петрівському та Маловисківському районах Кіровоградської області.

Наприклад, 9 січня було затримано чоловіка, який рибалив у зимувальній ямі – на водоймі біля цукрового заводу в смт Мала Виска. Громадянин впіймав 200 грамів мотиля, чим перевищив добову норму вилову на одну особу (100 грамів).

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП, який буде надіслано до Маловисківського районного суду.

У Держрибагенстві наголошують, що риболовля у заборонений період дозволена на ділянках для любительського рибальства за межами зимувальних ям. При цьому, любительський лов риби дозволяється зимовими вудками із блешнею вертикального блешніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями. Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять одиниць на особу.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама