Суспільство

Члени Молодіжної ради збирали кошти на лікування 11-річного кропивничанина (ФОТО)

 Автор: Ірина Маслюкова. 1836

 

На Різдвяні і Новорічні свята члени Молодіжної Ради Кропивницького щедрували у кав`ярях, піцеріях та кафе, щоб допомогти маленькому хлопчику перемогти свою хворобу.

 

kol

Як повідомляють на офіційному сайті міської ради, щедрувальників гостинно приймали в піцеріях ”Skorinni”, “Старе місто”, "Гор Ком", "La Vita", "Sorento", кав’ярнях "KEX" , "Mokko", "SHO-bar", кафе "Grill- pub", "Черчель", "Шалений Патрік" , "TIMYAM -суши" , "Mania", " GRANAT".

Члени молодіжної ради зібрати 3000 гривень на лікування 11-річному Микиті Григор’єву, який у листопаді 2017 року через нейроінфекцію втратив можливість говорити і повноцінно рухатися.

За словами голови Молодіжної ради Вікторії Філіпової, сьогодні хвороба має важкий перебіг, дитина втратила всі навики, в тому числі уміння ходити, говорити, пропав навіть рефлекс ковтання.

- На цей час після тривалої реабілітації Микитці стало трішки краще, але, все рівно, шлях до повноцінного одужання ще довгий, - відзначила Вікторія Філіпова. - Ми віримо в те, що найближчим часом Микита одужає. До хвороби він навчався в 5-му класі, танцював в ансамблі «Росинка», займався англійською мовою. Хлопчик потребує тривалого лікування для його родини сума є непідйомною.

 

Поширюйте

Коментуйте