Суспільство

У Кропивницькому презентували новий телеканал (ФОТО)

. 4179

 

Вже з 1 лютого на Кіровоградщині має розпочати своє мовлення новостворений телеканал «Вітер». Сьогодні ж журналістам розповіли про те, що транслюватимуть в ефірі телеканалу та розкрили інші деталі проекту.

 

IMG 8517

За словами гендиректора ТОВ «Центральноукраїнське бюро новин» (CBN) Вадима Мурованого, програми телекомпанії транслюватимуться в цифровому мовленні в мультиплексі МХ-5 в форматі DVB-T2 на 32 –му каналі. Його зможуть побачити всі, хто має приставки Т2 або нові телевізійні приймачі з необхідним обладнанням. Окрім того, користувачі соцмереж зможуть переглядати програми телеканалу у Фейсбуці та кабельних мережах. Основний акцент в програмах «Вітру» та випусках новин робитимуть на подіях Кропивницького та Олександрії, зокрема там співпрацюватимуть з місцевою ТРК "Контакт-ЛТД". У планах трансляція і в інших населених пунктах області.

Як пояснив Мурований, новий телеканал – це частина медіа-холдингу «CBN». Від початку в його ефірі буде три випуски новин, спортивна, музична програми та молодіжне ток-шоу. Також транслюватимуться художні фільми та телесеріали. Все це заповнюватиме близько восьми ефірних годин. З часом контент, і відповідно ефірний час мовлення телеканалу зростатиме.

«Тепер наші новини будуть і в телевізорі, ми даватимемо їх тричі на день о 20.00, 21.00 і 22.00. Це будуть ті самі новини, і люди, які не встигнуть їх побачити в один час, знатимуть, що у них є змога зробити це на початку кожної години. Якщо ми забираємо під новини 15 хвилин кожної години, то 45 хвилин це чудовий час щоб робити власні авторські програми».

Нагадаємо, 25 вересня 2018 року Нацрада оголосила переможців цифрового конкурсу для регіональних і місцевих компаній на вільні місця в мультиплексі МХ-5. Переможцями стали 16 телерадіокомпаній, серед них і телеканал «Вітер».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама