Суспільство

Судове засідання у справі колишнього заступника міського голови Кропивницького перенесли

. 3859

Сьогодні, 23 січня, мало відбутися підготовче судове засідання у справі колишнього заступника міського голови Кропивницького Олександра Грабенка, звільненого торік 6 листопада. Однак через неявку представника позивача та одного з відповідачів засідання перенесли.

50719295 591498604612154 9102044107005493248 n

Суддя - Андрій Сагун

На судове засідання з'явився лише представник захисту міської ради та міськвиконкому - головний спеціаліст відділу представництва інтересів міськради в судах Олександр Льон.

Олександр Грабенко подав позов на міського голову Андрія Райковича, виконавчий комітет міської ради, міську раду міста Кропивницького про визнання протиправним та скасування рішення міськради про звільнення з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради 6 листопада 2018-го року, а також поновлення на посаді з відшкодуванням заробітної плати за час вимушеного прогулу.

- 22 січня надійшла заява про відкладення розгляду справи від представника позивача - адвокат Сюр про те, що на час розгляду справи 23 січня перебуває у службовому відрядженні в місті Києві, тому просить відкласти підготовче засідання, - зачитав головуючий суддя Кіровоградського окружного адмінсуду Андрій Сагун.

Представник захисту міського голови надав клопотання про перенесення судового засідання. В результаті через відсутність представника позивача і відповідача судове засідання перенесли.

Наступне судове засідання відбудеться 13 лютого о 14:30.

Відзначимо, що підготовче засідання вже не відбулося вдруге. Торік 26 грудня за клопотанням міськради розгляд справи був відкладений.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама