Суспільство

З Кропивницького та Світловодська надійшло найбільше скарг про невивезене сміття

. 1699

 

У зв’язку з погіршенням погодних умов найбільше повідомлень про несвоєчасне та неякісне вивезення комунальними службами твердих побутових відходів з прибудинкових контейнерних майданчиків та приватного сектору надходить з міст Кропивницького та Світловодська.

 

ekostyle

Як повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, очищення територій населених пунктів має бути регулярним та своєчасним з організацією зручних під’їздів для сміттєвозів, тобто території сміттєзбиральних майданчиків повинні бути розчищеними від снігу з вільним доступом до контейнерів. У холодну пору року (при температурі -5°C та нижче) тверді побутові відходи можуть зберігатися в контейнерах не більше трьох діб.

Відповідно до Державних санітарних норм та правил утримання територій населених пунктів, керуючись статтею 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації зобов'язані утримувати надані в користування чи належні їм на правах власності земельні ділянки і території з метою запобігання захворюванням, отруєнням, травмам, забрудненню навколишнього середовища тощо.

Таким чином, комунальні служби мають забезпечити своєчасне та якісне вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових контейнерних майданчиків та приватного сектору, а балансоутримувачі сміттєзбиральних майданчиків – обробку і дезінфекцію контейнерів, прибирання майданчиків та прилеглих територій.

Нагадаємо, у негоду автомобілі ТОВ "Екостайл" у Кропивницькому не виїзджали до місць збору відходів у приватному секторі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама