Суспільство

Орендатор готелю у центрі Кропивницького має сплачувати у 100 разів більше

. 2019

Господарський суд Кіровоградської області своїм рішенням від 11 січня задовольнив позовні вимоги управління комунальної власності міської ради Кропивницького до колективного підприємства «Центр-Готель», що орендує приміщення готелю «Київ» в середмісті.

17431 1200x800 2

Як повідомляє міська рада Кропивницького, рішенням суду внесено зміни до договору оренди, укладеного ще 8 вересня 1994 року. Відповідно до цих змін, розмір орендної плати за користування приміщеннями готелю «Київ» для підприємства «Центр-Готель» зросте до майже одного мільйона гривень на місяць. До цього за оренду сплачували лише 10 тисяч гривень на місяць.

- Це рішення ще не набрало законної сили, - каже начальник управління комунальної власності міської ради Олег Колюка. - Але управлінням комунальної власності зроблено перший, надзвичайно важливий крок для того, щоб орендарі готелю «Київ» платили справедливу ціну за оренду комунального майна.

В обґрунтуванні поданого позову зазначено, що підставою для перегляду орендної плати і внесення відповідних змін до договору є запровадження органом місцевого самоврядування нових орендних ставок і зміна методики розрахунку орендної плати та необхідність застосування вартості об'єкта оренди, визначеної на підставі затвердженого Звіту про незалежну оцінку майна станом на 31 серпня 2017 року - 49 млн 323 тис. 747 грн.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама