Націоналісти образились на кіровоградські ЗМІ? (ВІДЕО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1701

На адресу Інформаційного порталу «Гречка» надійшов лист від кіровоградського осередку ВМГО «Національний Альянс», в якому «альянсівців» обурила публікація іншого кіровоградського інформаційного ресурсу. Мова йде про нещодавню ініціативу молоді що до збору підписів у дендропарку.

Серед іншого у заяві йдеться про таке:

«Кіровоградський обласний осередок ВМГО «Національний Альянс» обурений реакцією Кіровоградського медіа порталу «Акула» на ініціативу активістів організації, з приводу перейменування вулиці та парку ім.50-річчя Жовтня на честь Героя України Степана Бандери.

У статті під назвою «Націоналісти вперше чують про наміри перейменувати кіровоградський Дендропарк на честь Бандери» вказано неправдиву інформацію. Так, у статті ставиться під сумнів проведення акції і загалом наявність осередку Національного Альянсу на Кіровоградщині.

Проте насправді захід був узгоджений з Головою ВМГО «Національний Альянс», і повністю схвалений.

Неправдою є також твердження про те, що організація «звернулися за інформаційною підтримкою до провладного сайту, але, як вдалося з’ясувати, не повідомили про свої наміри інші кіровоградські видання».

Єдиним кіровоградським виданням, якому дійсно не було надіслано прес-релізу, був сайт «Акула», про існування якого до появи даного матеріалу активісти організації не знали.

Відвертою брехнею також є слова, що приписуються «адміністрації Дендропарку» про те, що «їй ніхто не повідомляв про збір підписів». Момент, коли двоє активістів організації заносять звернення в приміщення адміністрації зафіксовано на відео. Заклик же адміністрації не вплутувати Дендропарк в політику є нещирим, адже згаданий парк на сьогодні досі носить політичну назву «50-річчя Жовтня», що відображає комуністичну ідеологію. Отже, можемо зробити висновки, якої ідеології дотримуються його представники ».

Неля Желамська, головний редактор порталу «Акула» стверджує, що зв’язатися з прес-службою «НА» у Кіровограді їм не вдалося. А в дендропарку їй повідомили, що ні о 14-й ні о 15-й годині жодних підписів ніхто не збирав, а до адміністрації парку представники «НА» не підходили. Про акцію там дізналися з Інтернету.

«В центральному офісі «нацальянсу» нам повідомили, що організації у Кіровограді немає. А ініціативна група, яка працює в нашому місті обов’язково мусить погоджувати всі акції з «центром». Такого погодження не було», - повідомляє Желамська.

Майя Москвич, голова ВМГО "Національний Альянс" підтвердила «Гречці», що акція таки відбувалася: «У Кіровограді осередок Національного альянсу кілька років тому було розформовано. Наразі в цьому місті ми маємо ініціативну групу людей, які і висловили бажання провести даний захід. Про цю акцію ми дізналися безпосередньо в день її проведення, але не мали жодних заперечень».

В розпорядженні "Гречки" є відео надане представниками кіровоградських активістів "НА". Проте робити висновки посилаючись на відеоматеріал складно. Окрім того ми володіємо документом з вхідним номером та датою. Проте печатка на ньому "Загального відділу" Кіровоградської міської ради.

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
-1 # пінокіо 02.08.2013, 06:41
так и чем же все-таки закончилась онная акция с дискредитацией Онула и переименованием парка? предлагаю пройти дайте. предлагаю отсутствующему в ки-ки-ки осередку Нац. Альянса креативную идею: переименовать и др. наши исторические ценности. в частности: новопостроенный красавец - Ледовый дворец в Дворец им.Ларина. расширенную арку возле Красной Звезды в арку им. Саинсуса. хюндаи из Кировограда на Киев - в хюндаи им. Александра Шаталова. а работающий аэропорт - в аэропорт им. генерал-губерна тора Николаенко.
Цитата
 
 
+1 # пінокіо 31.07.2013, 12:13
Михайло - шановний - моя позиція - це ще й позиція Президента України В.Ф. Януковича. у всякому разі цей висновок я роблю з того, що я повністю поділяю його позицію, що він її озвучує, коли говорить: нам треба йти до Європи, розвивати демократію, гласність і свободу слова! у Вас є ще претензії до моєї позиції, шановний?
Цитата
 
 
0 # пінокіо 31.07.2013, 12:04
Василь Мельничук - шановний, приємно вражений, що Ви слідкуєте за тим що я пишу на всіх сайтах. значить, таки в моїх коментах щось є. це безумовно додає наснаги та надихає на написання нових коментарів! а коментую я скільки хочу та вважаю за потрібне. позаяк, мені це подобається. одному моєму другові подобається дивитися футбол і, повірте, він приділяє цьому футболові набагато більше часу, ніж "сиджу на сайтах" я. інший полюбляє пити пиво, і він також балдіє від пива незрівнянно довше, ніж сиджу на сайтах я. третій вештається по дівках. з аналогічним успіхом. Ви, шановний Василь Мельничук пишите, що виборча кампанія розпочалась давно. тоді, якщо на те Ваша ласка, дайте мені відповідь - за які такі кошти веде цю виборчу кампанію регіонал Николаєнко в смислі - його обличча - із усіх бігбордів та плакатів на транспорті та крамницях та чи законно це?
Цитата
 
 
0 # Михайло 31.07.2013, 11:58
Оскільки така собі Анна (яка пише своє коментарі, як на акулі так і на гречці) стверджує, шо пінокіо і телесик це одна і та сама особа - і ця особа цього не заперечує, я можу зробтити наступний висновок: Що позиція пінокіо\телесик а, це офіційна позиція Онула. Точно так само, через дану особу висвітлюється особиста позиція Онула і на Акулі.
Цитата
 
 
-4 # пінокіо 31.07.2013, 06:59
отже що ми маємо: ми маємо РЕГІОНАЛІВ проти ОНУЛА. регіонала Ніколаєнко проти Онула. не знаю – хто такий Онул і чи взагалі існує онний Онул у природі, але особисто я вже свій вибір зробив: при таких розкладах - буду голосувати за Онула. як там у Левітана: наше дело правое, враг будет разбит, победа будет за нами и Кировоград больше не станет вотчиной регионалов, дзуськи им!
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 31.07.2013, 06:18
а кінцева мета онної акції з перейменуванням – розсварити Онула з правими силами. можу навіть сказати – що буде далі. далі вони пошлють Ігоря Вьюна отримати коментар з приводу можливого перейменування від самого Онула. а потім, маніпулюючи та «вірно» його трактуючи, повторюю, розсварити Онула з правими. але це лише початок. можу сказати що буде пізніше: пізніше з"являться листівки – в яких націоналісти будуть звинувачувати Онула в його продажності Кремлю, а комуністи – навпаки – в його продажності націоналістам.
Цитата
 
 
+3 # Василь Мельничук 31.07.2013, 09:23
Цитую пінокіо:
можу навіть сказати – що буде далі. далі вони пошлють Ігоря Вьюна отримати коментар з приводу можливого перейменування від самого Онула. а потім, маніпулюючи та «вірно» його трактуючи, повторюю, розсварити Онула з правими. але це лише початок. можу сказати що буде пізніше: пізніше з"являться листівки – в яких націоналісти будуть звинувачувати Онула в його продажності Кремлю, а комуністи – навпаки – в його продажності націоналістам.


Якщо ви так докладно все знаєте, то може ви самі це і організували? Щоб заявити, що регіонали чинять проти вашого Онула провокації? Тільки не треба тут брехати, ніби ви не знаєте хто такий Онул. Неозброєним оком видно, що ви на нього працюєте. Звичайна людина не сиділа би цілими днями на сайтах і не коментувала би кожну статтю, як це робите ви... виборча кампанія розпочалась дійсно, і розпочав її Онул - як кандидат від влади, підтриманий опозицією.
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 31.07.2013, 06:03
а відповідь на це питання простіша від парєной рєпи. кіровоградські регіонали без офіційного оголошення початку виборчої кампанії вероломно її розпочали. інакше, з якого б це дива обличча шановного губернатора Ніколаєнко вже дивилося на нас з усіх бігбордів та плакатів у маршрутках та тролейбусах? пропагуєте дитячі майданчики? нема питань - малюйте на бігбордах та плакатах діточок та дитячі майданчики, а не обличча регіонала Ніколєнко на весь бігборд.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.07.2013, 17:51
а чому об"єктом для перейменування обрано саме дендропарк - ніхто не здогадується?
Цитата
 
 
+2 # Василь Мельничук 31.07.2013, 09:25
А чом би й не дендропарк? Найбільший парк в Кіровограді і велика вулиця - співмірно з величчю українського національного героя Степана Бандери.
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.07.2013, 16:34
в онному питанні перейменування все настільки ж просто, наскільки й сложно. безперечно, є якийсь прошарок національно свідомої молоді, яка збирається у своєму осередку, дізнється правдивої історичної інформації. в них болить душа за встановлення історичної справедливості. а скажімо старше покоління виховувалось на іншій "правді", і щоб йому , у своїй більшості, змінитися внутрішньо, потрібен час й неабияка просвітницька робота. звичайно нинішня влада регіоналів і комуністів не орієнтована на європейский вектор, тому советьскький образ думок громадян її цілком влаштовує. Україна безперечно стане українською, але для цього потрібен час. інашке педалювання цього питання може лише зашкодити у першу чергу тим самим націоналістам та їхнім прибічникам. до того ж тут можливі різні провокації, когось для цього можуть використовувати . хіба нікого не дивує, що наш Кір. осередок Нац. Альянсу починає активізовуватис я саме зараз? тому-то й доводиться разраховувати на мудрість усіх і кожного.
Цитата
 
 
-3 # oleg 30.07.2013, 14:44
Це повна "низ спини".
Ці "граблі" вдарять по лобі тим же націоналістам, в самий непотрібний "політичний" момент.
Здається, що це увертюра до президентських виборів :lol:
Цитата
 
 
-1 # пінокіо 30.07.2013, 05:26
Дмитро Сінченко - вибачте, що відповідаю Вам згори, бо не знаю як поставити свій комент нижче Вашого. а теперь по суті. щодо можливого перейменування: скільки людей - стільки й думок. і треба з однаковою повагою ставитися до всіх людей й відповідно до їніх думок. гадаю, сьогодні більшість кіровоградців буде проти онного перейменування вулиці та парку. і педалювання цієї теми буде нам не на користь. і хоча особисто я також "за" перейменування, але ще більше переконаний - сьогодні це питання не на часі. позаяк заздалегідь потрібно провести величезну просвітницьку роботу. Ви - за перейменування, бо Ви багато знаєте про Бандеру, але не більшість Кіровоградців.. . на жаль. а ще не думаю, що перейменування тогочасних символів додасть нам злогоди, з огляду на те, що у місті треба перейменувати мінімум 90% всіляких назв. а ім"я Бандери можна надати якійсь установі чи навчальному закладу. та й то, повторюю, після проведення відповідної просвітницької роботи.
Цитата
 
 
-2 # пінокіо 29.07.2013, 20:03
Акула действительно хороший сайт. лично я там стараюсь не пропускать ни одного обговорення темы. а сайт "Новины Кировоградщины" многие блоггеры уже давно называют Новынами Харцизщины. но в онном названии, думаю, больше заслуга пана Ларина. а сейчас уже его преемника пана Николаенко.
Цитата
 
 
0 # Євгенія 29.07.2013, 18:55
Я не проти націоналістів, навіть "За". Але тут щось не так. У п"ятницю майже цілий день йшов дощ, о 14 годині, коли мали розпочати збір підписів - точно. Щось я на відео навіть калюжок не помітла. Та й те, що "Новини Кіровоградщини" зараз популярніші від "Акули", судячи з переглядів новин і кількості коментарів там і там, викликає сумніви.
Цитата
 
 
+3 # Дмитро Сінченко 29.07.2013, 23:06
А Ви думали, вони прямо під дощем заноситимуть листа і збиратимуть підписи? На записі видно, що був дощ. Парк безлюдний. Видно десь пересиділи, розгубили більшість активістів (як воно зазвичай буває, коли щось йде не за планом), і найстійкіші таки виконали свою місію...

До речі, я ЗА! За перейменування, тобто. :) Гарна ідея.
Цитата
 
 
+3 # Василь Мельничук 31.07.2013, 09:57
Женю, я думаю, що тут питання не в популярності ЗМІ. Сайт "Новини Кіровоградщини" існує вже кілька років, а Акула зявилась кілька місяців тому. Людині, яка не відслідковує ці речі, дійсно важко зорієнтуватись, які інформаційні ресурси присутні в місті. Тому цей факт доводить швидше те, що це не була провокація, адже провокації готують люди професійні, а тут аматорська самодіяльність. Видно, що хлопці роблять це вперше.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити