Суспільство

Тренерів снукеру з Знам`янки нагородили на Всеукраїнському рівні (ФОТО)

. 1835

 

19 січня вперше в Києві відбулася церемонія нагородження кращих тренерів та снукеристів у премії року «Снукер UA», серед них і представники з Знам’янки.

 

sn

Як повідомляє «Komora.info», серед 50 номінантів звання «Рефері року жуночі змагання» за бездоганне суддівство Чемпіонату України серед жінок 2018, Чемпіонату України серед жінок - 6 червоних 2018, Чемпіонату України серед дівчат U 16 2018 року отримав знам’янчан Олександр Крук.

За бездоганне суддівство Всеукраїнських змагань серед юнаків та дівчат U 16 2018 року юна жителька Знам`янки Анна Ландирєва отримала нагороду в номінації «Рефері року юнацькі змагання».

«Тренером року 2018/Масовість» визнано тренера Академії снукеру м. Знам’янка Олега Степаненка. Також було оцінено на всеукраїнському рівні підготовку чемпіона і чемпіонки Кіровоградської області серед юнаків та дівчат U 16 зі снукеру, у номінації «Тренер Року/ Дівчата U16» кращою стала тренерка Ганна Лісовенко (Академія снукеру Kropyvnytskyi).

За підготовку чемпіонки України U16. Також статуетку та диплом «Організатор року жіночі змагання» отримала Ганна Лісовенко. Маргарита Лісовенко вибороли звання - «Спортсменка року до 16 років».

- На всеукраїнський захід було запрошено близько 60 гостей, серед них наші друзі-снукеристи з Білорусі, Молдови. Відбулося підведення підсумків шестирічної роботи Всеукраїнської федерації снукеру. Ми з Олегом Степаненко дуже багато вкладаємо у розвиток снукеру на Знам’янщині та Кіровоградщині взагалі, мені приємно, що ми отримали премію «Оздоровчий захід року» за організацію і проведення спортивно - оздоровчого літнього табору «Кольори літа» в смт. Затока Одеської області, в червні 2018 року, - прокоментувала Ганна Лісовенко.

sn2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама