Суспільство

У Помічній шукають проекти розвитку ОТГ

. 1827

 

Помічнянська міська рада оголосила конкурс на проектну ідею реалізації стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади.

 

Як повідомляють на сайті Помічнянської міської ради, в рамках міжнародного проекту U-LEAD з Європою, оголосили конкурс ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії ОТГ.

За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів місцевого розвитку на період до 2021 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошують долучитися мешканців громади, представників органу місцевого самоврядування, громадських організацій, установ та організацій усіх форм власності.

Проектні ідеї повинні відповідати одному з чотирьох ключових завдань місцевого розвитку: розвиток бізнесу, енергоефективність та екологічна безпека, відкритість врядування та якісні публічні послуги, активний відпочинок, туризм та якісне дозвілля.

Проектну ідею потрібно надіслати не пізніше 15 лютого 2019 року, до 16.00.

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані у 2019-2021 роках.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь ласка до консультанта зі стратегічного планування Наталії Бойко, тел. 050-281-45-68, boyko.amu@gmail.com.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама