Суспільство

Жителі Кіровоградщини можуть пройти безкоштовний Гарвардський онлайн-курс із програмування

. 1972

На популярній освітній платформі Prometheus триває реєстрація на безкоштовний курс CS50 Гарвардського університету – «Основи програмування».

pr

Як повідомляє прес-служба проекту, найновіша версія легендарного курсу вперше буде супроводжуватися професійним українським перекладом, а тематика лекцій охопить широке коло питань, починаючи з алгоритмічного мислення і закінчуючи основами C, Python та JavaScript.

Як зазначають в Prometheus, публікація даного курсу – це справжня подія як для академічної та професійної спільнот України, так і для всіх українців. Найновіша версія курсу – це можливість отримувати сучасні знання з програмування майже одночасно зі студентами Гарварду. Переклад курсу став можливим за підтримки Фонду BrainBasket.

Курс Harvard CS50 вважається одним з найкращих курсів з основ програмування в світі. Він складається з відеолекцій викладачів Гарварду та інтерактивних практичних завдань, що дозволяють закріпити отримані знання.

Цільова аудиторія курсу – всі, хто хоче вивчити основи програмування, попередній технічний досвід необов’язковий.

Навчання розпочнеться в лютому 2019 року. Зареєструватися на онлайн-курс вже може кожен охочий за посиланням.

Довідково:

Громадський неприбутковий проект Prometheus надає вільний та абсолютно безкоштовний доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім охочим незалежно від місця проживання, віку чи статків.

Фонд BrainBasket є некомерційною організацією, мета якої – сприяти розвитку освіти українців в сфері ІТ. Фонд було засновано в 2014 році з візією об’єднання зусиль всіх гравців ІТ-індустрії для підготовки 100 000 програмістів до 2020 року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама