Суспільство

Міжконфесійний конфлікт активно використовують спецслужби країни-агресора - СБУ

. 1368

СБУ закликає уникати спроб нагнітання міжконфесійних конфліктів.

2A1A04E7 0EBD 42BD B49B B8B70CE9268E w1023 r1 s

З урахуванням резонансних подій навколо Храму Успіня Пресвятої Богородиці, Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області закликає мешканців регіону не піддаватись провокаціям та уникати спроб нагнітання міжконфесійних конфліктів.

Як повідомляє прес-група УСБУ в Кіровоградській област,внутрішні протиріччя на релігійному підґрунті активно використовуються спецслужбами країни-агресора та негативно впливають на імідж нашої країни на світовій арені.

Цілеспрямоване інспірування російськими спецслужбами міжконфесійних конфліктів в Україні, у поєднанні з провокаціями прямої терористичної дії, може стати приводом для дестабілізації ситуації всередині держави та нагнітання соціальної напруги у суспільстві.

У разі надходження інформації про провокації з боку організаторів масових акцій подібного характеру та спроби сіяти розбрат між вірянами просимо громадян звертатися до Управління СБ України в Кіровоградській області за телефоном гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 або скористатися електронною поштовою скринькою usbu_kvg@ssu.gov.ua.
Інформація, що надійде до обласного Управління СБ України, буде ретельно перевірена в рамках чинного законодавства. Конфіденційність гарантують.

Нагадаємо, 23 січня міський голова Кропивницького Андрій Райкович запропонував громаді храму, основним меценатом у будівництві якого він є, перейти із УПЦ МП до помісної церкви - Православної церкви України.

Сам він заявив, що має намір передати приміщення храму помісній церкві. Після того відбулись збори прихожан, де прийняли рішення не переходити до ПЦУ.

Проте, юридично приміщення церкви парафії не належить. Воно є власністю громадської організації «Єлисаветградське православне товариство», яку заснував Райкович і його близькі.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама