Суспільство

Кропивницький: активісти вимагали повернути виступи громадян на початок сесійних засідань (ФОТО)

. 1732

Перед початком 14-ї сесії міської ради Кропивницького виступили громадські активісти, які вимагали у депутатів перенести виступи громадян на початок сесії, як це було донедавна.

watermarked aktt1

Нагадаємо, 19 грудня міськрада внесла поправки до регламенту і перенесли виступи громадян, які зазвичай відбувались перед початком сесії, на її завершення. Громадські активісти виступили проти такого рішення, адже це незручно для громадян, яким доведеться кілька годин сидіти на сесії щоб виступити. Окрім того, виступаючі часто хочуть висловитись щодо тих питань, які мають розглянути під час сесійного засідання, тому виступати постфактум немає сенсу.

П`ятеро активістів розгорнули плакат "Почуйте нас". Як зазначив один з учасників акції Ігор Козуб, під час революції гідності люди боролись серед іншого і за свободу слова.

- Це вимога громадськості. Це нейтральне політичне питання, яке не стосується ні виборів, ні політики, - сказав активіст.

Самі активісти наголосили на тому, що слід регламентувати час виступів представників громади, скоротивши їх до 1 хвилини для одного спікера, а загальний час на виступи громадян до 30 хвилин. Виступи ж мають стосуватись сесійних питань, а бажаючі виступити мають зареєструватись.

Також Козуб відзначив, що вчора відбулась зустріч представників Громадської ради з міським головою Кропивницького, і нібито вони дійшли порозуміння, тож це питання планують переглянути під час сьогоднішнього сесійного засідання.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама