Суспільство

Забудовник розповів про переваги життя в ЖК Ковалівській

. 4214

Новобудова від CBS Холдинг в місті Кропивницькому - житловий комплекс комфорт-класу – Ковалівській.

koval1

Будинок складається з 7 секцій і поєднує приміщення житлового та комерційного призначення.
ЖК Ковалівський — вибір тих, хто хоче змінити свій побут і спосіб життя, купивши нерухомість в новому сучасному будинку в серці Кропивницького, поряд з Ковалівським парком.

koval2

В перших двох секціях вже мешкають власники комфортних квартир.
Наразі київський забудовник CBS Холдинг завершує будівництво 4-ої черги та реалізує 5-ту. Велика перевага 5-ої черги - це унікальні двоповерхові з панорамним склінням квартири.

Стіни
При будівництві будинків компанія «CBS Холдинг» використовує 2 види цегли: силікатну та керамічну лицьову. Гладка лицьова поверхня надає їй високу водонепроникність, багатощілинна структура – підвищену звукоізоляцію і теплозахист, а спеціальна температурна обробка – підвищену міцність. Товщина зовнішніх стін в будівельних проектах компанії «CBS Холдинг» становить до 510 мм, а шар утеплення мінеральною ватою – до 100 мм.

koval4

В утепленні фасадів будинків забудовник використовує екологічно чисту мінеральну вату на основі базальтового волокна від відомих торгових марок «Knauf» і «Termolife».

Вікна
У всіх житлових комплексах компанії встановлені енергозберігаючі металопластикові вікна з п’ятикамерним профілем і двокамерними склопакетами ТМ «Віконда». Такі вікна екологічно безпечні, оскільки не містять в складі речовин, які виділяють небезпечні хімічні сполуки.

koval3

Завдяки наявності двох герметичних камер, віконні конструкції істотно знижують теплопередачу – тим самим зберігаючи комфортну температуру в квартирі, як в зимову пору, так і влітку. Також вони захищають приміщення від зайвого шуму і протягів.

Опалення
Завдяки автономній системі опалення та індивідуальним приладам обліку в кожній квартирі, мешканці ЖК Ковалівський можуть самостійно контролювати свої витрати. В комплексі встановлені сучасні опалювальні енергоефективні двоконтурні котли від відомих світових виробників опалювальної техніки – італійської компанії «Ferroli» та «Nova Florida» та норвезської компанії «Leberg». Котли відповідають стандартам європейської якості, мають високий рівень ККД і високу продуктивність.

koval5

CBS Холдинг пропонує у Кропивницькому новий формат будинків - житлові комплекси класу «комфорт», які мають переваги в розширеному опціоналі та відміни в якості будівельних матеріалів.

Значна увага приділяється оздобленню та дизайну місць загального користування. Під’їзди виконуються в плитці, встановлені вантажопасажирські безшумні ліфти фірми «OTIS», оздоблення придомової території, встановлення спортивних та дитячих майданчиків.

Обирайте сучасну квартиру в комплексі комфорт класу - Ковалівський навпроти Ковалівського парку, за привабливими цінами. Перша та друга черги вже заселено!

koval6

Ознайомитися з детальними умовами придбання квартир можна у відділі продажів компанії за адресою вул. Івана Похитонова, 5, (0522)-21-01-21, kovalivskyi.kr.ua. Реклама

Поширюйте

Коментуйте


Реклама