Суспільство

У Новоархангельській лікарні оновили операційний блок (ФОТО)

. 4535

 

У Новоархангельській центральній районній лікарні оновили операційний блок та відділення інтенсивної терапії.

 

l5

Як повідомляють на сайті Кіровоградської ОДА, на початку року після капітального ремонту в лікарні запрацювало модернізоване відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.
Ремонт з переплануванням приміщення тут проведено вперше за 40 років існування лікарні. Проект реалізовано за кошти місцевого бюджету у сумі більше 2 мільйонів гривень (районний бюджет та субвенції сільських рад) за активної підтримки голови благодійного фонду "Розвиток Новоархангельщини" Валентини Крамар.

l3

Як повідомила головний лікар ЦРЛ Олена Прийма, реконструкцію відділення розпочато у грудні 2017 року. Тоді з місцевого бюджету виділено 400 тисяч гривань на закупівлю будівельних матеріалів. Основний об’єм робіт виконано упродовж минулого року. На модернізацію і оснащення відділення витрачено загалом понад 2 млн. грн. Оплату ремонтних робіт профінансував Благодійний фонд "Розвиток Новоархангельщини". Також за кошти підприємців у палати придбано штори, полиці, світильники та інше приладдя.

"Ми отримали сучасні умови та можливості лікування як місцевого населення, так і жителів сусідніх Добровеличківського та Новоукраїнського районів, які звертаються до нас по допомогу", - завідувач відділення анестезіології Ігор Вовнянко.

За його словами, в нових умовах вже проліковано десять осіб. Відділення оснащено сучасною медичною апаратурою, інструментарієм та меблями. Тут працюють 9 осіб, які готові надавати цілодобову медичну допомогу.

l4

l2

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама