Суспільство

У Кропивницькому затвердили оновлений Статут територіальної громади

. 1114

Кропивницький має оновлений сучасний Статут територіальної громади. Відповідне рішення прийняла міська рада Кропивницького 31 січня.

tb

Як повідомляють на сайті міської ради, над підготовкою документа працювала спеціальна робоча група, до складу якої увійшли депутати міської ради, працівники виконавчих органів ради та представники громадськості.

Головним завданням нової редакції Статуту стало осучаснення та унормування взаємовідносин міської влади і громади на цивілізованій основі, із сучасним інструментарієм та підходами.

Новий Статут складається із 7-ми розділів та додатку з Положеннями, якими передбачається: порядок проведення загальних зборів, громадських слухань і внесення місцевих ініціатив.

- Статут територіальної громади міста є запорукою підвищення рейтингу прозорості Кропивницького, - зауважив секретар міської ради Андрій Табалов. - Це означає, наприклад, що з нашим містом буде комфортніше працювати різноманітним фінансовим установам, які зможуть надавати кошти та преференції місту на його розвиток, а отже, від цього буде користь усім кропивничанам.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама