Суспільство

Бакалаврів і магістрів запрошують на навчання з агроменеджменту

. 2393

 

У січні 2019 року на базі факультету аграрного менеджменту НУБіП України започаткували нову програму «Агрокебети» з підготовки Farm managers.

 

agro

Нову програму започаткувала асоціація «Український клуб аграрного бізнесу»

«Агрокебети» — це програма для тих, хто має ступінь бакалавра, або вище (будь-якої спеціальності) та бажає отримати більше знань та практичних навичок для самовдосконалення та розвитку аграрного сектору України. Для участі в програмі не має вікових та професійних обмежень.

Метою програми є підготовка спеціалістів нового формату для АПК, які володіють універсальними знаннями одночасно в сфері агрономії, тваринництва, аграрної інженерії, бізнес-менеджменту та напрацювати навчальний курс відповідно до світових стандартів для подальшої мультиплікації на всі навчальні заклади аграрного напрямку в Україні.

Під час програми є супровід Ментора - топ-менеджера агрокомпанії, який супроводжуватиме студентів (до 5 осіб на одного ментора) протягом усього проекту, допомагатиме вибрати тему магістерської роботи і виступить в ролі одного з опонентів на її захист.

Викладачами програми стануть представники агробізнесу, ментори проекту, зіркові
Програма курсу «Агрокебети» розрахована на 1,5 роки (вересень 2019-грудень 2020), і включає 2 теоретичних семестри з «виїздами в поля» та 1 практичний.

Більше інформації про проект ТУТ.

Довіково: асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) була заснована у 2007 році для захисту економічних і професійних інтересів гравців аграрного бізнесу України. УКАБ є унікальною платформою в Україні для налагодження ділових контактів між лідерами агробізнесу, підвищення ефективності їх роботи та налагодження діалогу з органами державної влади. УКАБ активно сприяє українським виробникам у встановленні та підтримці міжнародних ділових зв’язків. До складу Асоціації входять найбільші виробники та переробники сільськогосподарської продукції України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама