Суспільство

Дитячій обласній лікарні передали обладнання вартістю понад мільйон гривень (ФОТО)

. 4573

Сьогодні, 1 лютого, у Кропивницькому активісти міжнародного благодійного фонду «Янгол життя» передали хірургічному відділенню дитячої обласної лікарні частину обладнання, а саме «Багатофункціональну систему черепної фіксації» вартістю в 1 мільйон 194 тисячі 187 гривень.

obl1

За словами головного лікаря медзакладу Василя Хоращака, загальна вартість обладнання, що буде передане лікарні цього разу, складатиме 1 мільйон 800 тисяч гривень. На сьогодні придбати таке обладнання за бюджетні кошти не реально.

«Це все коштує мільйон вісімсот тисяч гривень. Те, що здоров`ям наших дітей опікується вся область і ця благодійна організація, ми їм дякуємо за це, адже це суттєва допомога. У нас розроблена програма допомоги всім відділенням, в залежності від того, що ми потребуємо в першу чергу. Починаючи з 2014 року обласна дитяча лікарня працювала з різними благодійними фондами на суму в майже 32 мільйони гривень. З них живими коштами ми отримали лише 320 тисяч, а все інше – це обладнання, медикаменти, продукти харчування тощо», - говорить Василь Хорощак.

obl2

Представники фонду переконані, що нейрохірургу Олександру Пизіну, який приїхав до нашого міста з окупованого Луганська, нове обладнання допоможе врятувати не один десяток пацієнтів.

«Сьогодні передали систему фіксації черепа – це одна зі складових великого замовлення. Вже зараз завдяки нейрохірургу Пизіну Олександру Володимировичу десятки дітей отримують допомогу тут, у Кропивницькому, вже зараз не обов'язково їхати до Києва на операції. З такою апаратурою його золоті руки подарують диво врятованого життя не одному десятку родин», - говорить співзасновниця благодійного фонду Ольга Присяжнюк.

obl3obl4

Подароване обладнання є унікальним, пояснює нейрохірург, і на сьогодні дитяча обласна лікарня є третьою в Україні, яка має його у своєму розпорядженні.

«Це обладнання призначено для дітей різного віку, починаючи з ясельного і до підліткового. Унікальність системи полягає у тому, що вона може використовуватись в будь-якому положенні: сидячі, лежачи на спині, на животі. Система унікальна, їх тільки три в Україні. Це міжнародний стандарт надання допомоги нейрохірургічним хворим», - горить Олександр Пизін.

obl5

Передане обладнання – це лише частина того, що має бути поставленим в межах цієї допомоги, загальна вартість придбаного обладнання – 1 800 000 гривень. Всю суму оплатив один благодійник, ім`я якого не розголошується.

obl66

Реквізити для допомоги онкохворим дітям:
Рахунок БО "МБФ "Янгол життя"
ПАО КБ «Приватбанк»,
Р/счёт 26006052917335
МФО 323583
ЕГРПОУ 40707580
Номер карти Приватбанку для поповнення через Приват24:
5169 3305 0948 8034
Номер карти Приватбанку для поповнення через термінали:
5169 3324 0686 9423

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама