Суспільство

11 громад з Кіровоградщини подали заявки на створення сучасних ЦНАПів

 Автор: Валерія Жовтун. 1719

До третього раунду в рамках програми «U-LEAD з Європою» з відбору учасників для покращення якості надання адміністративних послуг для населення потрапили 11 громад з Кіровоградської області.

Як повідомляє «U-LEAD з Європою», до участі у третьому раунді фази впровадження програми надійшло більше 300 заявок з 22 областей.

Так, з Кіровоградської області подали заявки: Аджамська сільська рада, Дмитрівська сільська об‘єднана територіальна громада, Добровеличківська, Компаніївська селищна ОТГ, м. Новомиргород, м.Олександрія, Маловисківська міська обєднана територіальна громада, Новопразька об’єднана територіальна громада, Приютівська об’єднана територіальна громада, Рівнянська сільська рада (село Рівне), Тишківська громада.

До 28 лютого комісія з оцінювання заявок у складі представників Мінрегіону, МЕРТ (Міністерства економічного розвитку і торгівлі України), SIDA (Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку) та представників програми визначить до 150 громад, які будуть відвідані експертами програми.

Для громад, які за результатами візитів підтвердять спроможність взяти участь у фазі впровадження, буде розроблено технічне завдання – «дорожню карту» для створення належного ЦНАП.

Технічне завдання складається з інституційної частини: визначеного переліку послуг, форми та моделі ЦНАП, кількості персоналу та необхідних тренінгів, допомоги у роботі з жителями; та фізичної частини: детальний опис приміщення, включно із зонуванням ЦНАП, переліком ремонтно-будівельних робіт, специфікацією меблів та техніки.

Технічні завдання погоджуються з громадою та передаються виконавцям, які будуть безпосередньо створювати та модернізувати ЦНАП.

Нагадаємо, у першому раунді до Програми модернізації та створення ЦНАПів «U-LEAD з Європою» відібрано також 150 учасників, серед яких троє з Кіровоградської області: Приютівська, Соколівська ОТГ та м. Світловодськ. У другому раунді було відібрано ще три громади з області: Бобринецька, Помічнянська, Тишківська.

Поширюйте

Коментуйте