Суспільство

В Уманському напрямку цьогоріч відремонтують п’ять кілометрів дороги

 Автор: Валерія Жовтун. 2498

 

Дорожники назвали ділянку траси в Уманському напрямку, яку мають відремонтувати цього року в межах Кіровоградської області.

 IMG 5371

Це будуть п’ять кілометрів поточного середнього ремонту (передбачено 80 млн грн) дороги М-12 “Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам'янка” біля П’ятихаток.

Про це сьогодні розповів журналісту “Гречки” під час брифінгу Служби автомобільних доріг в Кіровоградській області начальник відділу з ремонту та експлуатації САД у області Олексій Донченко.

- Наразі для забезпечення безпеки руху можливо і на цій ділянці будемо виконувати якість аварійні роботи із забезпечення проїзду, - каже Олексій Донченко. - Але на цей рік плануємо виконати поточний середній ремонт цих п’яти кілометрів. Тобто закрити це питання: зробити ділянку якісно і не повертатися до її ремонту протягом наступних 10 років.

За словами представника САД, ділянку дороги біля П’ятихаток віднесли до переліку найбільш уражених ямковістю.

Також у САД області сподіваються, що цього року будуть виділені кошти також на ще п’ять кілометрів ремонту в Уманському напрямку.

Нагадаємо, у 2019-му році мають ліквідувати близько 90 тис. кв. м ямковості на дорогах державного значення на що передбачається щорічно 20-25 млн грн.

 

Поширюйте

Коментуйте