Суспільство

850 студентів-іноземців відрахували з Донецького національного медичного університету

. 12888

На офіційному сайті Донецького національного медичного університету з'явився наказ про відрахування 850 іноземних студентів, які навчаються у Кропивницькому.

 

1

Згідно документів вже 15 лютого студентам мають скасувати посвідки на тимчасове перебування в Україні.

Нагадаємо, вчора у Кропивницькому вийшли з протестом іноземні студенти-медики. Вони повідомили, їх змушують знову заплатити за другий семестр навчання, або обіцяють відрахувати.

У той самий час, студенти мають чеки про оплату, бо ж стали жертвами шахрайства.

Нагадаємо, 13 листопада, півтисячі студентів міжнародного факультету влаштували протест у вигляді бойкоту навчання. 14 листопада, у стінах медичного університету виник великий скандал. Студенти-іноземці медуніверу стали жертвами шахрайства: виявилось, що оплачені ними гроші за навчання до універу не дійшли. Навчальний заклад звинувачує в цьому фірму-посередника, а фірма – виш. Наразі слідство веде СБУ.
Вчора в СБУ повідомили, що викрили на отриманні хабарів посадовців Донецького Національного медичного університету: чиновники систематично вимагали неправомірну вигоду від представників комерційних структур, які спеціалізуються на підборі та подальшому оформленні іноземних студентів до українських вишів. У разі відмови зловмисники погрожували створити штучні перешкоди при оформленні іноземних абітурієнтів у медуніверситет.

 dok1

dok2

dok3

dok4

dok5

dok6

dok7

dok8

dok9

dok91

dok92

dok93

dok94

dok95

dok96

dok97

dok98

dok99

dok991

dok992

dok993

dok994

dok995

Поширюйте

Коментуйте


Реклама