Суспільство

У Кропивницькому відкрили найбільший в Європі агротехнічний сервісний учбовий центр (ФОТО)

. 1803

 

Компанія «Агроресурс», яка займається матеріально-технічним забезпеченням аграріїв на території України, відкрила найбільший в Європі агротехнічний гарантійно-сервісний учбовий центр площею понад 12 тисяч м².

 

ag

Про це повідомляють на сайті Кіровоградської облради.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко наголосив на тому, що такий центр дасть змогу консолідувати зусилля всіх аграріїв Кіровоградської області та України для покращення розвитку сільського господарства.

Генеральний директор компанії Станіслав Мартинов поінформував присутніх про діяльність ООО «Агроресурс». Компанія працює з 1996 року та має 20 представництв по всій території Україні. Більше 2000 постійних клієнтів користується послугами «Агроресурсу» та закуповує в ньому техніку, запчастини і посівні матеріали.

«Агроресурс» - це сертифікований технічний центр з гарантійного обслуговування, ремонту та продажу таких світових брендів як New Holland, Case IH, Great Plains, Gaspardo, Kuhn, Tecnoma, Червона Зірка та ін.

Одне з головних стратегічних завдань компанії - сервісне обслуговування і ремонт техніки в найкоротші терміни. Компанія має в своєму розпорядженні стратегічно сформований склад запчастин та сервісну службу.

Кожен сервісний інженер пройшов навчання на заводах-виробниках в США, Бельгії, Франції, Італії та має відповідні сертифікати, які підтверджують високий рівень знань і професіоналізму.

Спектр виконуваних робіт включає в себе навчання механізаторів, передпродажну підготовку техніки, введення її в експлуатацію, гарантійне та післягарантійне техобслуговування і ремонт, настроювання і регулювання машин для високоефективної експлуатації.

Сервісний центр оснащений необхідним ремонтним і спеціальним обладнанням для проведення ремонтів різних видів складності, тестування та діагностики (у тому числі комп'ютерної) гідравлічних, електричних систем, систем кондиціонування повітря.

ag1

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама